МЕНЕДЖМЕНТ ТА ЛІДЕРТСВО

post photo
 • Країна/місто: Польща, Варшава
 • Область навчання: Менеджмент
 • Університет: SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Факультет: Гуманітарних та суспільних наук
 • Напрям: Zarządzanie i przywództwo
 • Рівень навчання: Бакалавр
 • Мова навчання: Польська, Англійська
 • Початок навчання: 01.10.2019
 • Тривалість навчання: 6 семестрів
 • +Вартість навчання складає 11000 PLN (2682 EUR) за рік, або 5750 PLN (1402 EUR). Оплата проводиться в PLN, крім реєстраційного збору;
  +Оплата реєстраційного збору складає 400 PLN (100 EUR).
  +Вибір спеціальності відбувається після першого року навчання.
 • Проходження кваліфікаційної розмови на мотивацію кандидата та підтвердження рівня знання польської мови. Рівень знання польської мови мусить бути не нижче - В1. Сертифікат підтверджуючий знання англійської мови на рівні - В2 (Upper-Intermediate). Сертифікати, які приймаються університетом: IELTS (вище 6 балів) TOEFL (вище 510 балів) TOEFL ibt (вище 87 балів) IESOL (рівень "Communicator") TOEIC (вище 700 балів). Без подачі сертифіката, до вступного процесу, допускаються абітурієнти, які; закінчили навчання за напрямом "Англійська філологія"; закінчили школу з викладанням виключно англійською мовою; отримали International Baccalaureate Diploma, European Baccalaureate.
 • Проходження співбесіди. Співбесіда відбуватиметься в польській та англійській мові.

Світ змінюється швидше, ніж будь-коли в історії: розвиток нових технологій, крах нинішньої моделі вільної ринкової економіки, глобалізація або засоби масової інформації соціальних медіа. Все це призводить до все більшої мінливості бізнес-середовища і вимагає від менеджерів великої гнучкості, абсолютно нових навичок та інструментів управління.

У Польщі домінує традиційна, післяаноретизована модель управління навчанням. Вона не відповідає вимогам сьогодення і майбутнім викликам робочого середовища. Кілька реальних практик і проектних робіт, які зупиняються на статистичних моделях функціонування економіки і недооцінюють психологію в управлінні, роблять болісні зіткнення випускників з реальними проблемами робочого середовища, і він не дуже привабливий для майбутнього роботодавця.

Компанія – це люди – як співробітники, так і клієнти. Оскільки люди і емоції, які в сучасному бізнесі часто є більш важливими, ніж раціональний, холодний розрахунок. Знання і розуміння психологічних механізмів поведінки інших людей і прийняття рішень є абсолютною основою.

Основою програми є семестрові проекти, що реалізуються з діловими партнерами. Інші класи організовані таким чином, щоб забезпечити знання та навички, необхідні для реалізації даного проекту. Важливо, що проекти – це не просто академічні заняття, а конкретні бізнес-завдання, підготовлені від імені зовнішніх компаній.

Студент закінчує навчання, з портфоліо з шести проектів (реалізованих у командах під керівництвом ділового та академічного викладача), які оцінюються представниками ділового світу.

 

 • СЕМЕСТР 1
  Соціальний проект

Студенти зіткнуться зі значними місцевими соціальними проблемами. Вони проведуть мікро-тести і поставлять діагнози. Вони запропонують рішення і побачать, як воно буде прийняте громадою, на яку це вплине. У цьому проекті вони вивчать ефективну командну роботу.

 • СЕМЕСТР 2
  Творчий проект

Креативні агентства запрошуватимуть студентів до декількох місяців роботи над реальними проблемами, з якими вони зараз борються. Проект спрямований на розвиток навичок інноваційного мислення при зборі коригувального зворотного зв’язку та опису всього процесу. Проект відноситься до життєвого досвіду, а іноді і до професійного досвіду, до студентів і здатності працювати разом з першим семестром.

 • СЕМЕСТР 3
  Інноваційний проект

Студенти будуть діагностувати потреби організації з точки зору значних поліпшень, а потім обговорювати це питання з представниками організації. Вони будуть працювати над інноваційним рішенням відповідно до визначених клієнтом припущень. Вони пропонують, описують і оцінюють рішення в контексті існуючих подібних рішень, представляють і захищають їх від сторони замовлення. Одержувачі проектів оцінюватимуть свої шанси на інновації, зручність використання та впровадження.

 • СЕМЕСТР 4
  Цифровий проект

Він шукає і пропонує вдосконалення цифрової організації. Студентам буде запропоновано, наприклад, запропонувати запровадження підтримки електронного навчання для традиційного навчання в університеті. Вони матимуть завдання підготувати опис початкової ситуації організації в контексті необхідної цифровізації, нагадати існуючі глобальні стандарти, запропонувати план дій, вказати показники успішності, написати звіт і захистити його від представників установи, для якої вони будуть працювати.

 • СЕМЕСТР 5
  Міжкультурний проект

Проект має допомогти розвинути навички роботи та співпрацю в культурно- різноманітному середовищі та в так званих віртуальних групах, де ви повинні ефективно працювати без фізичного контакту з партнерами, залученими до проекту. Студенти проведуть проект з іноземцями з польських центрів спільного обслуговування над реальними проблемами, що покращують їхню роботу.

 • SEMESTR 6
  Стартап

Цей проект стане кульмінацією всіх існуючих заходів. За підтримки академічних та ділових викладачів студенти повинні будуть запропонувати нове підприємство: вирішити впровадити інноваційну ідею (після проведення відповідного маркетингового дослідження), написати бізнес-план, запропонувати джерела фінансування, оцінити юридичні вимоги та цінність підприємства в розумінні компанії-ідеї, підготувати звіт і захистити ідею проти людей, які представляють венчурний капітал або інші організації, що фінансують такі проекти.

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО SWPS UNIWERSYTET HUMANISTYCZNOSPOŁECZNY (РЕЙТИНГИ/ПОКАЗНИКИ, МІЖНАРОДНІСТЬ, ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ, ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ПРЕДСТАВЛЕНІ УНІВЕРСИТЕТОМ) ПЕРЕЙДІТЬ ЗА  ПОСИЛАННЯМ.
.

Предмети по проектах:

 • Соціальний проект (Людина серед людей – спілкування; Економіка управління; Управління проектом)
 • Креативний проект (Управління і реляційний менеджмент – Ідея компанії; Інструменти мислення; Навчання для бізнесу)
 • Інноваційний проект (Від дизайнерського мислення до реалізації; Зміни та інновації; Академія психології лідерства, частина I)
 • Цифровий проект (Людина і технології; Розробка бізнес моделей; Академія психології лідерства, частина II)
 • Міжкультурний проект (Моделювання організаційної культури; Міжкультурність організації; Бізнес-аналітика та операційний менеджмент)
 • Стартап (Стратегічний менеджмент; Етика в бізнесі; Менторство і коучинг – інструменти роботи менеджера)

Facebook Pagelike Widget

Новини