УПРАВЛІННЯ І ЛІДЕРСТВО

post photo
 • Країна/місто: Польща, Варшава
 • Область навчання: Менеджмент
 • Університет: SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Факультет: Гуманітарних і суспільних наук
 • Напрям: Управління і лідерство
 • Рівень навчання: Магістратура
 • Мова навчання: Польська
 • Початок навчання: 01.10.2019
 • Тривалість навчання: 4 семестри
 • + Вартість навчання складає 14000 PLN (3415 EUR) за рік, або 7000 PLN (1708 EUR). Оплата проводиться в PLN, крім реєстраційного збору;
  + Оплата реєстраційного збору становить 400 PLN (100 EUR).
  + Вибір спеціальності відбувається після першого року навчання.
 • Проходження кваліфікаційної розмови на мотивацію кандидата та підтвердження рівня знання польської мови. Рівень знання польської мови мусить бути не нижче - В1.
 • Світ змінюється швидше, ніж будь-коли в історії: розвиток нових технологій, крах нинішньої моделі вільної ринкової економіки, глобалізація або засоби масової інформації соціальних медіа. Все це призводить до все більшої мінливості бізнес-середовища і вимагає від менеджерів великої гнучкості, абсолютно нових навичок та інструментів управління.
 • У Польщі домінує традиційна модель управління навчанням. Вона не відповідає вимогам сьогодення і майбутнім викликам робочого середовища. Кілька реальних практик і проектних робіт, які зупиняються на статистичних моделях функціонування економіки і недооцінюють психологію в управлінні, роблять болісні зіткнення випускників з реальними проблемами робочого середовища, і він не дуже привабливий для майбутнього роботодавця.
 • Компанія – це люди – як співробітники, так і клієнти. Оскільки люди і емоції, які в сучасному бізнесі часто є більш важливими, ніж раціональні, холодні розрахунки. Знання і розуміння психологічних механізмів поведінки інших людей і прийняття рішень є абсолютною основою.
 • Основою програми є семестрові проекти, що реалізуються з діловими партнерами. Інші класи організовані таким чином, щоб забезпечити знання та навички, необхідні для реалізації даного проекту. Важливо, що проекти – це не просто академічні заняття, а конкретні бізнес-завдання, підготовлені від імені зовнішніх компаній.

В Університеті суспільних та гуманітарних наук ми вирішили виправити ці зростаючі виклики в галузі управління, створивши сучасну та реалістичну навчальну програму, засновану на декількох основних припущеннях:

 • ЕМОЦІЇ ВАЖЛИВИЙ СКЛАДНИК ДЛЯ ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ
  Відкриття останніх десятка років показують, наскільки важливим елементом роботи менеджера є емоційні та нераціональні фактори. Від прийняття рішень, через ринкові реакції, до поведінки споживачів, психологія є невіддільним елементом (крім жорстких економічних та статистичних інструментів), що визначає ефективність менеджера. Майбутній менеджер може поєднувати у собі навички раціонального мислення зі зрілою інтуїцією та управлінням власними та чужими емоціями.
 • БІЗНЕС-ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ПОПИТ
  Сучасна організація бізнесу повинна бути соціально залученою і діяти на основі цінностей, які виходять за межі власних переваг. Майбутнє належить надійним брендам, які базуються на довірі, викликають позитивні емоції і запрошують клієнта до співпраці. Ми розповімо, як це працює. Пояснимо концепцію компанії-ідеї – інноваційний підхід до ведення бізнесу.
 • ЕКОНОМІКА ТРАНЗАКЦІЙНА ЗМІНЮЄТЬСЯ В РЕЛАЦІЙНУ
  Прагнення до максимізації прибутку в найкоротші терміни не працює в довгостроковій перспективі. Найбільші компанії зобов’язані своїм успіхом піклуватися про довгострокові, чесні відносини з клієнтами, засновані на взаємній вигоді. Вони знають, як важливо встановити діалог і створити відносини, що виникають в результаті ідентифікації клієнта з брендом. Фахівці, які співпрацюють з нашим університетом, покажуть вам цю модель управління.
 • УПРАВЛІННЯ,ТО НАСАМПЕРЕД ЛЮДИ
  Для того, щоб ефективно управляти іншими, потрібно вміло керувати собою, тому дуже важливо працювати над розвитком власного лідера. Завдяки співпраці з нашими психологами ви дізнаєтеся про механізми своєї поведінки, і ви дізнаєтеся, як бути менеджером себе. Знання в області психології також дозволять вам зрозуміти мотиви поведінки інших людей, дати вам інструменти для побудови відносин і виявлення, і вирішення конфліктів у колективі.
 • ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕСУ СТАЛА ФАКТОМ
  Ми живемо в світі сучасних технологій. Компанії стикаються з необхідністю впровадження цифрових інновацій, які дозволять їм розвиватися, вдосконалювати свою роботу та розширювати спектр своєї діяльності. Ці проекти вимагають творчого підходу та здатності керувати багатодисциплінарною командою. Ми підготуємо вас до проведення таких проектів, ми покажемо глобальні стандарти, навчимося виявляти потреби в області оцифрування і розробляти нетрадиційні рішення.
 • НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ДІЇ
  У кожному семестрі ви завершуєте проект на прохання зовнішньої компанії. Ви почнете з бізнес-проекту, через проект інновацій в епоху цифрової революції, до складного підприємства консалтингового характеру. Під контролем практикуючих ви будете готувати готові до реалізації рішення, які є реальною цінністю для організацій, які співпрацюють з університетом.
ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО SWPS UNIWERSYTET HUMANISTYCZNOSPOŁECZNY (РЕЙТИНГИ/ПОКАЗНИКИ, МІЖНАРОДНІСТЬ, ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ, ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ПРЕДСТАВЛЕНІ УНІВЕРСИТЕТОМ) ПЕРЕЙДІТЬ ЗА  ПОСИЛАННЯМ.
.

Предмети, на спеціальності “Управління та лідерство”:

 • СЕМЕСТР 1
  Розвиваючий бізнес проект
  Перед учнями буде поставлена ​​задача ознайомитися зі специфікою обраної організації, поставити діагноз потреб у розвитку команди співробітників і запропонувати важливі поліпшення або необхідні рішення в цій галузі, після чого буде проведено аналіз стажувань в світі. Такі питання можуть включати в себе: створення системи періодичної оцінки, розробку політики управління талантами або введення стилю управління коучингом. Результати діагностики і підготовлені рішення будуть представлені для оцінки представникам відділу кадрів даної організації.
                                                    Приклади модулів

Люди в організації
Сучасні моделі управління
Робота з даними в організаціях

 • СЕМЕСТР 2
  Інновації в епоху цифрової революції
  Студенти працюватимуть в організаціях, яким необхідно змінити або створити стратегію для компанії або її відділу з урахуванням основних елементів оцифровки організації. Частиною проекту стануть вступні заняття по принципам і способам побудови стратегії компанії. Підготувавши стратегію, якої передує діагностика і порівняльний аналіз, студенти будуть захищатися від представників тієї чи іншої компанії.
                                                         Приклади модулів

Інноваційний менеджмент
Цифрова трансформація компаній
Управління проектуванням

 • СЕМЕСТР 3
  Консалтинговий проект
  З нагоди цього проекту студенти дізнаються про принципи і методологію консалтингової роботи для бізнесу. Їх завдання буде полягати в тому, щоб діагностувати і пропонувати під наглядом вирішення реальних бізнес-завдань, які можуть бути самими різними, наприклад: розширення ринку збуту продукції або нова маркетингова стратегія компанії. У більшості випадків ці проекти стануть відправною точкою для написання дисертації.
                                                     Приклади модулів

Стратегічний менеджмент
Моделювання майбутнього
Стилі і ефективність лідерства

Facebook Pagelike Widget

Новини