МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС МЕНЕДЖМЕНТ

post photo
 • Країна/місто: Польща, Варшава
 • Область навчання: Міжнародні відносини
 • Університет: SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Факультет: Management and Leadership Program
 • Напрям: International Business Management
 • Рівень навчання: Магістратура
 • Мова навчання: Англійська
 • Початок навчання: 01.10.2019
 • Тривалість навчання: 3 семестри
 • +Вартість навчання складає 5000 EUR за рік, або 2500 EUR. Оплата проводиться в EUR;
  +Оплата реєстраційного збору складає 100 EUR.
 • Сертифікат підтверджуючий знання англійської мови на рівні - В2 (Upper-Intermediate). Сертифікати, які приймаються університетом: IELTS (вище 6 балів) TOEFL (вище 510 балів) TOEFL ibt (вище 87 балів) IESOL (рівень "Communicator") TOEIC (вище 700 балів). Без подачі сертифіката, до вступного процесу, допускаються абітурієнти, які; закінчили навчання за напрямом "Англійська філологія"; закінчили школу з викладанням виключно англійською мовою; отримали International Baccalaureate Diploma, European Baccalaureate.
 • Проходження екзамену зі знання англійської, у випадку відсутності в абітурієнта сертифікату, що підтверджує мовний рівень (через skype).
 • Бізнес-середовище дуже швидко змінюється. Ми повинні стежити за ринком, організовувати інформацію, збирати дані, робити висновки і приймати рішення. Ми повинні працювати швидше та ефективніше. Час – це не тільки гроші – це набагато більше. На насиченому і конкурентному ринку, ви дійсно повинні знати, як знайти свій власний край, нішу або точку відмінності.Нам потрібно з’єднати різні культури і досліджувати різні види бізнес-середовищ по всьому світу. Ми повинні дотримуватися технологічних змін; спостерігати, як людський потенціал стає все більш важливим у наших організаціях; зрозуміти, що зміни неминучі, і що керівники та лідери з винятковими комунікативними навичками створюють зміни.
 • Ми зробили висновки з поведінки реальних лідерів. Ми досліджували сучасні тенденції в управлінській практиці та консультувалися з найбільш інноваційними та творчими людьми, що працюють у бізнесі. Наші наставники досвідчені та успішні, відкриті для соціальних інновацій та нових ідей у ​​бізнесі. Ми готові поділитися цим знанням зі студентами, які навчаються в нашій новій програмі Advanced International Business Management.
 • Ми пропонуємо широке розуміння світу, що оточує будь-яке підприємство, і досліджуємо критичні фактори, які впливають на основу бізнесу та його щоденні операції. До таких факторів належать: лідерство та управління в нових умовах сучасного світу, культурні відмінності в бізнесі, складність міжнародної торгівлі, глобальні монетарні та ринки капіталу, поточна економічна політика та міжнародна бізнес-структура.
 • Студенти набувають такі навички, які мають вирішальне значення для кращого управління різними організаціями:організація зв’язку
  – зміна маркетингу комунікацій
  – інтегровані комунікації
  – стратегічний менеджмент і постановка цілей
  – лідерство та управління в різних культурах
  – робота в команді та бізнес-аналіз
  – переговори
  – управління інноваціями та знаннями.
 • Ми показуємо, що в даний час підприємницьке ставлення і мислення необхідні в будь-якому середовищі, не тільки тоді, коли ви хочете створити малий бізнес, але й у всіх видах організацій. Підприємницькі, активні, інноваційні та творчі люди помічають можливості навколо них і здатні перетворити ці можливості на прибуткові підприємства. Тому ми створили «Республіку підприємців», неформальну платформу для зустрічей, де наші студенти мають можливість зустрітися з успішними бізнес-лідерами, які готові поділитися своїм безцінним досвідом з молодим поколінням.
 • Наша методика викладання включає не тільки інноваційні інтерактивні лекції, але й форми навчання, які орієнтовані на практичні навички, такі як: тематичні дослідження, рольові ігри, імітаційні та бізнес-ігри, проекти, що базуються на дослідженні, стажування, довгі візити в промисловість, навчання на основі проблем ( PBL), семінари та конференції.
 • Наші студенти – наші партнери. Ми сприяємо їхньому розвитку, направляємо їхню кар’єру, ділимося діловими контактами. Партнерство полягає у виборі ефективних підходів до навчання, викладання та оцінювання, і воно включає прихильність до гарної інтерактивної комунікації. Для нас дуже важливо, щоб наші студенти були залучені до нашої академічної спільноти і мали можливість досягти свого повного потенціалу.
 • Університет SWPS є головним навчальним центром в області психології, в Польщі. Наші фахівці розробили унікальну програму розвитку особистості для студентів передового міжнародного управління бізнесом. Студенти набудуть навички, такі як самоврядування, побудова особистого бренду та планування кар’єри. Вони зрозуміють важливість професійних відносин і роль етики в сучасному підприємстві.
ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО SWPS UNIWERSYTET HUMANISTYCZNOSPOŁECZNY (РЕЙТИНГИ/ПОКАЗНИКИ, МІЖНАРОДНІСТЬ, ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ, ТА ІНШІ ПРОГРАМИ ПРЕДСТАВЛЕНІ УНІВЕРСИТЕТОМ) ПЕРЕЙДІТЬ ЗА  ПОСИЛАННЯМ.
.

На напрямку ” Міжнародний бізнес-менеджмент ”, Ви будете вивчати:

 • СЕМЕСТР 1
  Ключові компетенції
  Протягом першого семестру програма фокусується на найважливіших темах, таких як менеджмент, лідерство, бізнес-моделі, економічні питання і організаційна поведінка. Студенти також проходять стажування в обраній компанії і зосереджуються на управлінських навичках і інноваціях в бізнесі. Крім того, студенти беруть участь в програмі розвитку особистості, розробленої психологами, яка допоможе їм намітити свою майбутню кар’єру.

Вибрані модулі:
Організаційна поведінка
Інноваційний менеджмент
Керівництво

СЕМЕСТР 2
Управління проектом
Глобалізація сильно вплинула на те, як багатонаціональні підприємства (МНП) і місцеві підприємства управляють своєю діяльністю. Студенти дізнаються, що тягне за собою «вихід на міжнародний рівень» і як управляти організаціями в різних контекстах, в міжнародному бізнес-середовищі. Вони дізнаються, як бізнес-середовище різниться в різних країнах і як ці відмінності можуть впливати на практику управління людьми і організаціями.

Вибрані модулі:
Управління змінами в організаціях
Високоефективні команди
Стратегічний менеджмент

 • СЕМЕСТР 3
  Консультаційний проект
  Студенти будуть вивчати процес спілкування в обраній компанії / організації. Як правило, підприємства проходять фінансовий аудит або аудит ефективності. Проте, дослідження показують, що багато проблем в організаціях є результатом поганої політики і процесів комунікації. Студенти будуть проводити аудит комунікації, щоб визначити найкращі методи комунікації та спостерігати, як хороші методи можуть поліпшити ефективність бізнесу і підтримувати лояльність клієнтів, досягаючи потрібної аудиторії з правильним сполученням.
                                                       Вибрані модулі:

Бізнес дослідження і аналітика
Організаційні комунікації
Інтегровані маркетингові комунікації

Спеціалізація Advanced Business Management надає унікальну можливість для особистого розвитку. Програма пропонує 45 годин програми особистого розвитку. На початку навчального року студенти проходять комплексну оцінку своїх сильних і слабких сторін. В процесі навчання студенти беруть участь в особистому плані розвитку, який включає в себе серію семінарів, що проводяться бізнес-експертами. Деякі теми включають якісну командну роботу, роботу в міжнародному середовищі, навички ведення переговорів і посередництва, вирішення конфліктів та ефективну презентацію. В кінці програми студенти отримують персональні рекомендації для подальшого розвитку.

Facebook Pagelike Widget

Новини