Відгуки клієнтів | Study for you (Стадіфою)

додати відгук
customer photo
Loda Sophia
Україна

Хотіла б висловити свою вдячність сервісу Study For You за допомогу під час вступу до університету моєї мрії. Саме завдяки компетентності куратора, мені вдалося зібрати всі необхідні документи і пройти співбесіду для одного з кращих університетів країни.
Звертаючись в цю фірму, можна не переживати, тобі завжди допоможуть і підкажуть як заповнити документи, де підписатися і як “вижити” на перших порах. Вони надають список не тільки платних систем навчання, а й безкоштовні програми. Саме останньою функцією я і скористалася.

customer photo
Assel Rysbek
Казахстан

Доброго дня. Хотілося б залишити відгук про обслуговування ” Study For You ”.

Зі школи я хотіла навчатися десь в Європі, але, закінчивши школу, мрія не збулася і я поступила в Казахстанський університет, на вчителя англійської мови. Під час навчання я усвідомлювала, що це не мій шлях і що потрібно щось змінювати, але нічого не робила, бо не хотілося залишати зону комфорту. Через рік завдяки одній людині я змогла зважитися залишити все це і ризикнути. Таким чином ми прийшли до ”Study For You”. Дізнавшись про навчання закордоном, про умови і тд, захотілося спробувати. На цей раз я могла вибрати професію, яка призначена для мене. Все це вплинуло на те, що я кинула університет в Казахстані і вирушила до Польщі. Здійснити мою мрію мені допомогли Study For You, які допомагають по сьогоднішній день. Починаючи з заповнення анкети для візи, Study For You роблять все, щоб полегшити перебування своїх підопічних в іншій країні. Зібравши всі необхідні документи, купивши квитки, я зробила крок до своєї мрії. У Варшаві мене зустріли, купили місцеву SIM-карту, підключили тариф, щоб був інтернет і посадили на автобус до Вроцлава, де я і навчаюся. Тут мене також зустріли, провели до гуртожитку і показали кімнату. У перший же день в кімнату постукав хлопець, який приїхав сюди також, завдяки Study For You. Підключивши wi-fi, показали шлях з гуртожитку до університету, найбільший супермаркет, торгові центри, навчили усього, щоб спокійно пересуватися по місту.Коли ти тільки приїжджаєш в нове середовище, де всі говорять іншою мовою, складно відразу влитися, а завдяки тим, хто вже живе тут деякий час, життя стає легше. Тут я познайомилася з іншими хлопцями, які приїхали сюди також через цю компанію і це круто, насправді. Всі готові допомогти один одному і всім все подобається. Виникає питання – звертаємося до компанії, в якій завжди готові підказати, направити і допомогти. Рада, що звернулася саме до них і обслуговуюся цією компанією.

Дякую!

customer photo
Aigerim Zholdospayeva
Казахстан

Не знаю звідки але я завжди хотіла здобути освіту в Європі, це думка просто зародилася у мене в голові і переросла у щось велике.
І зараз я в Польщі вчуся на магістра і до сих пір не можу в це повірити. Все сталося дуже швидко і в основному завдяки компанії ”STUDY FOR YOU”.
Вони мені дуже допомогли у виборі університету, програми та напрямки. Організували моє співбесіду і подбали про моє розміщення. Так що цим постом хочу висловити Вам свою вдячність.

customer photo
Kanagat Marat
Казахстан

Study For You (проект Streamstudy) дав мені можливість зрозуміти, що таке освіта за кордоном. У 2014 році мені пощастило стати учасником цієї програми, завдяки якій я поступив в Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві. ⠀За 4 роки співпраці зі Streamstudy, програма всебічно допомагала мені, як студенту з чужої країни, адаптуватися до освітньої системи, знайомила з академічними можливостями. Мені випала честь отримати ректорську стипендію в цьому році, так як представники програми поінформували мене про можливості, які здавалися мені захмарними. ⠀ Також в минулому році, завдяки програмі Erasmus +, я поступив на весняний семестр в університет Логістики та Транспорту в Чехії. Це унікальна можливість обміну досвідом і знаннями допоможе мені в майбутньому стати хорошим фахівцем у своїй сфері. Як відомо, програма Erasmus + оплачує учасникам програми всі витрати і виділяє стипендію, надаючи фінансову допомогу. Опинившись в чужій країні, я, випускник загальноосвітньої школи з селища, не тільки не заблукав в чужій країні, але і зміг об’їздити всю Європу, завдяки компетентності програми StreamStudy. Я вважаю, що моє студентське життя було б менш цікавим, якби не зустріч з представниками цієї організації.

customer photo
Іліяс Шамшат
Казахстан

Hello everyone, I went to Poland to study with Study For You (project Streamstudy Education Group), estimated as 10 of 10. Upon arrival there, I was met, taken to the hostel, everything was prepared, I found the accommodation in advance of my arrival, when I turned they always came to me with help, helped me with getting a Polish card for life, with the entrance to the university, if I had to go to a doctor, they always went with me, since I did not know the Polish language; but this is not all) during the study, offer tourist trips in cities in Poland; Generally speaking, the company coped with all the responsibilities, as promised.