Про StudyForYou | Study for you (Стадіфою)

StudyForYou (Стадіфою) – міжнародний освітньо-інформаційний центр, створений у 2017 році на базі компанії Streamstudy і проекту Studypol.


За 4 роки діяльності міжнародної освітньої компанії Streamstudy ми:

 

  • Провели понад тисячу консультаційних та профорієнтаційних заходів

 

  • Допомогли вступити сотням абітурієнтів (з країн СНД) в польські вузи, установи середньої освіти і адаптуватися до життя в новій країні. Більше 1/3 частини наших студентів навчаються безкоштовно на основі отриманих грантів або стипендій.
 

  • Створили ексклюзивні вступні програми підготовки на основі постійних рекомендацій наших партнерів.

 

 

  • Вдосконалили процеси комунікації та отримання інформації з консульськими і державними установами.

 


І в кінці 2017 ми вирішили закріпити результати в єдиному освітньо – інформаційному центрі, додавши нові цілі і змінивши ідеологію компанії на більш соціально-орієнтовану. Тому основною метою ребрендингу було не тільки оновлення назви і дизайну, а в першу чергу створення нової системи сервісу і можливостей для Вас.

І вже з 2018 року:

  • Відбувся запуск нашого аналітично-інформаційного порталу studyforyou.info. За допомогою, якого Ви: самостійно зможете підібрати програму навчання, навчальний заклад, порівняти важливі критерії (вартість навчання і проживання, рейтинги, програму навчання, вступні вимоги, можливості працевлаштування, і т.д.); дізнатися необхідну інформацію (візові та правові аспекти виїзду та перебування в країні проходження навчання, аспекти адаптації, актуальні новини) зареєструватися на навчання в онлайн-режимі.

  • Ми піклуємося, щоб кожен учасник наших програм відчував себе зручно в новій для нього країні і міг легко адаптуватися в даному середовищі. Тому,нашим центром,створена система студентської підтримки, на основі: роботи кураторів і координаторів, консультативного онлайн-центру і мобільного додатку (в якому ви зможете знайти всю необхідну інформацію для комфортного проживання, навчання (навіть в оффлайн режимі).

  • Укладено двосторонні угоди з університетами про проведення вступного процесу на базі нашого центру. Це означає, що кожен абітурієнт, який бажає вступити до вузів-партнерів, з якими укладені ці угоди (навчальні заклади, які мають позначку “Приймальна комісія”) може безкоштовно: отримати консультацію щодо проведення вступного процесу, збору документів і навчання; зареєструватися на навчання; подати оригінали та копії документів (не витрачаючи час, нерви і кошти на закордонні поїздки) отримати практичну і консультативну допомогу в оформленні візи, виїзду на навчання, поселення і ін. (сплативши тільки вартість перекладів, апостилізації і пересилання документів).

А також інші проекти, які ми приготували для вас

Сьогодні StudyForYou – це система освітнього сервісу створена допомогти абітурієнтам з вибором, підготовкою до вступу, адаптацією і стоїть за сильної креативною командою, багаторічним досвідом і підтримкою наших партнерів.

Сертифікати

Партнери